O mne

O mne

Ja a bosé chodenie

Volám sa Sue, venujem sa grafike a fotografovaniu, som vegán a mám rada prírodu. Bosé chodenie prišlo do môjho života vďaka otužovaniu – píšem o tom viac na stránke Prečo naboso.

Bosé chodenie

Bosé chodenie sa stalo mojím životným štýlom a neviem si už predstaviť fungovať inak. Páči sa mi na ňom, že okrem zdravotných benefitov, ktorých je nesmierne veľa ponúka priestor pre prijatie a vnímanie nášho skutočného „ja“. Toho bytia, presahujúceho naše myšlienky a emócie, ktoré sa dokáže prejaviť vo vedomom prežívaní prítomnosti.

Bosé chodenie, tak ako pobyt v chlade či jóga, sú skvelé nástroje, vďaka ktorým sa naše telo stretá s naším vnútorným bytím, a tak nás privádzajú do prítomnosti. Pretože len prítomnosť, ten moment tu a teraz, je to jediné, čo máme. Toto sú veci, ktoré stále objavujem a učím sa ich vnímať. Veľmi sa teším, ako prinášajú novú kvalitu do môjho života.

Prečo barefooter.sk?

Som rada, že sa mi podarilo vytvoriť tento blog, ktorý má pre mňa dva hlavné ciele:

    1. splniť si potrebu môjho zdieľania s inými a dať na jedno miesto svoje zážitky formou článkov, fotografií a videí.
    2. pridať sa k tým, ktorí pochopili, aké dôležité a zdravie ovplyvňujúce je chodenie, zvlášť naboso. Byť inšpiráciou a šíriť tak osvetu zdraviuprospešného chodenia naboso na Slovensku.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať na mail sue@barefooter.sk, alebo cez moje sociálne profily.

Prajem vám krásny deň a ak vám tento blog pomohol trebárs sa len zamyslieť nad tým, ako jednoducho môžete ovplyvniť svoje zdravie, splnil úlohu.

Barefooter.sk aj na Facebooku

Ak sa chcete pridať do slovenskej komunity bosonožcov, ste v našej skupine vítaní.

Zaujal vás tento článok?

Ak áno, mám veľkú radosť. Ak to tak cítite, poteším sa, ak mu dáte svoj lajk alebo ho budete zdieľať alebo pridáte svoj komentár. Ďakujem. 

Komentáre

Nech sa páči, toto je priestor pre vás.