Prvýkrát doma naboso

Prvýkrát doma naboso

Dnes som prvýkrát skúsila byť doma naboso.  Ja, ktorá som zvyknutá na ponožky a papučky (tie dokonca aj v lete), prijala som výzvu výjsť z vlastného komfortu. Na moje vlastné prekvapenie, podarilo sa mi bez ujmy vydržať celý deň.

Za inšpiráciu ďakujem Martinovi Thámovi, mladému nadšenému chalanovi – otužilcovi, dnes už inštruktorovi metódy Wima Hofa. Raz som si totiž pozerala jedno z jeho inšpiratívnych videí, kde rozprával o tom, ako sa často rozhodujeme pre niektoré veci zo strachu pred ľuďmi, o tom, čo si o nás pomyslia, keď spravíme to, či ono, alebo keď sa zachováme tak, alebo onak. A spomenul pri tom, ako sa naňho udivene ľudia pozerali, keď bol naboso nakupovať. Napadlo mi, že hm, chodiť naboso môže byť skvelý doplnok otužovania. Tak to idem skúsiť. Najprv v bezpečnom prostredí, pekne doma naboso.

No a výsledok tohto rozhodnutia, ako som zvládla byť doma naboso, môžete vidieť práve v tomto videjku.

 

Zaujal vás tento článok?

Ak áno, mám veľkú radosť. Ak to tak cítite, poteším sa, ak mu dáte svoj lajk alebo ho budete zdieľať alebo pridáte svoj komentár. Ďakujem. 

Komentáre

Nech sa páči, toto je priestor pre vás.

Sharing

About The Author: Sue-barefooter

Nadšená pre bosé chodenie a beh, otužovanie a zdravý veggie lifestyle. K tomu radosť z fotografovania či zdravého varenia. Veľa ľudí ma inšpirovalo, a ja chcem túto inšpiráciu dávať ďalej.

Leave your comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.