Doma naboso

Doma naboso

Dnes som prvýkrát začla trénovanie byť naboso v byte. Podarilo sa mi vydržať celý deň. Ja, ktorá som zvyknutá na ponožky a papučky (tie dokonca aj v lete), začla som bojovať s vlastným komfortom.

Za inšpiráciu ďakujem Martinovi Thamovi, mladému nadšenému chalanovi – otužilcovi. Raz som si totiž pozerala jedno z jeho inšpiratívnych videí, kde rozprával o tom, ako sa často rozhodujeme pre niektoré veci zo strachu pred ľuďmi, o tom, čo si o nás pomyslia, keď spravíme to, či ono, alebo keď sa zachováme tak, alebo onak. A spomenul pri tom, ako sa naňho udivene ľudia pozerali, keď bol naboso nakupovať. Tak mi napadlo, že hm, chodiť naboso môže byť skvelý doplnok pre otužovanie. Tak to idem skúsiť.

No a výsledok tohto rozhodnutia môžte vidieť práve v dnešnom videjku.

 

Zaujal vás tento článok?

Ak áno, mám veľkú radosť. Ak to tak cítite, poteším sa, ak mu dáte svoj lajk alebo ho budete zdieľať alebo pridáte svoj komentár. Ďakujem. 

Komentáre

Nech sa páči, toto je priestor pre vás.

Sharing

About The Author: Sue-barefooter

Nadšená pre bosé chodenie a beh, otužovanie a zdravý veggie lifestyle. K tomu radosť z fotografovania či zdravého varenia. Veľa ľudí ma inšpirovalo, a ja chcem túto inšpiráciu dávať ďalej.

Leave your comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.